Young UniFB Club

Kuruluş: 2017
Kulüp Başkanı: Muhammed YALÇIN
İletişim: muhammed_ikball@hotmail.com

 

IMG_6861
genel

Amaçlar

  • Fenerbahçe çatısı altında toplanacak öğrencilerin sosyal faaliyetler ile kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunmaktır.
  • Aktif bir şekilde yapılan organizasyonlar ve sosyal sorumluluk projeleri ile Fenerbahçeye aşık Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkan gençlerin yetiştirilmesini hedefler.

Vizyonumuz,

Üniversiteli Genç Fenerbahçeliler; "Fenerbahçe'nin peşinde Sefa Reis'in izinde" felsefesi ile tribünlerin genç ve dinamik yüzleri olmuştur. Fenerbahçe'nin nefes aldığı her yerde Fenerbahçe ile birlikte nefes almış , Fenerbahçe için terinin son damlasına kadarsevdasını haykırmıştır. Ömrünü Fenerbahçe'ye adayan üniversiteli gençler 2001 yılından bu yana üniversitelerde Fenerbahçe sevgisini binlerce kişiye ulaştırmıştır.

Misyonumuz

UNIGFB, Türkiye ve Kıbrıs'taki temsilcilikleri ve tribündeki bitmek bilmeyen enerjisi ile Türkiye'nin 81 ilindeki ve Kıbrıs'taki üniversitelere Fenerbahçelilik duruşunu göstermeyi, coşkusu ve tutkusu ile yeni nesillere Fenerbahçe sevgisi aşılamayı amaçlar. Aktif bir şekilde yapılan organizasyonlar ve sosyal sorumluluk projeleri ile Fenerbahçe'ye aşık, Atatürk ilke ve inklaplarına sahip çıkan gençlerin yetişmesini hedefler.